Pokoje gościnne


Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu, wakacji czy dni wolnych od pracy w naszym domu gościnnym. Nadmorski klimat Pobierowa, szerokie piaszczyste plaże oraz odrobina jodu pozwalają naszym Gościom zapomnieć o zgiełku dnia codziennego.

Nasz dom usytuowany jest 300 m od plaży w cichej okolicy, ale zarazem blisko turystycznych atrakcji. Tuż obok znajduje się nowoczesny kompleks sportowy, dający możliwość aktywnego wypoczynku.

W ogrodzie za domem jest miejsce do zabawy dla dzieci (huśtawka, piaskownica) oraz altanka z grillem.

W cenę wliczony jest parking.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

Pobierowo


Pobierowo ma około 4 km długości i usytuowane jest wzdłuż piaszczystych plaż Bałtyku w sosnowym lesie. Położenie to tworzy specyficzny mikroklimat, kojący różnego rodzaju dolegliwości dróg oddechowych.

W sezonie letnim funkcjonuje tu wiele lokali gastronomicznych: smażalni, restauracji, pizzerii, barów oraz pubów. Centrum turystyczne  pełne jest różnorodnych atrakcji, wśród których każdy z odwiedzających nasz kurort znajdzie coś dla siebie.

Niedaleko Pobierowa znajdują się m.in. słynne ruiny stojącego na nadmorskich wydmach średniowiecznego kościoła w Trzęsaczu , zabytkowa katedra w Kamieniu Pomorskim czy trasa kolejki wąskotorowej.

Co roku w Pobierowie i jego okolicach odbywają się liczne imprezy, które przyniosą Państwu wiele niezapomnianych wrażeń.

 

Scroll to Top